Sektörler - Gedik

Sektörler

Enerji Sektörü

Enerji ekonomileri yönlendirir ve toplumları ayakta tutar. Sektörün büyümesi, dünya genelinde insan sağlığı ve refahına olumlu olarak yansımaktadır. Artan enerji talebini güvenli ve çevreye duyarlı bir şekilde karşılamanın önemli bir sorumluluk olduğunun bilincindeyiz. Enerji bilgisayarlara, ulaşıma, iletişime, son teknoloji tıbbi ekipmanlara ve çok daha fazlasına güç sağlar.

Yenilenebilir enerji projeleri, hidroelektrik, doğalgaz, nükleer santraller, petrol-gaz endüstrileri projelerinin tüm konstrüksiyonlarında ihtiyaç olan yüksek mekanik özelliklere sahip, korozyon dayanımı yüksek kaynak ürünlerimiz, ekipmanlarımız ve sistemlerin kusursuz çalışmasını sağlayan vanalarımız ile eğitim, test ve sertifikasyon dahil olmak üzere ekspertiz çözümler sunuyoruz.

Devamını Oku

Gemi İnşaat Sektörü/Tersaneler

Bu sektörde tarihsel uzmanlığa sahibiz ve Türk tersane sektörü mega-yat üretiminde de dünyanın ilk beş ülkesinden biri. Sektördeki kaynak ve vana çözümlerimiz, yüksek üretim hızları, düşük üretim maliyetleri ile ilgili tüm beklentileri ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ayrıca, sunduğumuz kaynakçı belgelendirme, tahribatlı ve tahribatsız muayene hizmetleri, sektörde ihtiyaç duyulan yüksek kaliteli üretim gereksinimlerini karşılayan nitelikli çalışanların istihdam edilebilmesine katkıda bulunmaktadır.

Devamını Oku

İnşaat Sektörü

İnsan hayatının ve yapı güvenliğinin tüm şartlarını; verimli ve çatlama dayanımı yüksek kaynak dikişleri sağlayan kaynak çözümlerimiz ve sistemlerin kusursuz çalışmasını sağlayan vana çözümlerimiz ile güvenilir partner olarak karşılamaya devam ediyoruz. Global çapta bina, köprü, havaalanı, stadyum inşaatları gibi büyük projelerde çözüm ortağı oluyoruz.

Devamını Oku

Tamir ve Bakım

Çalışma süresince kaçınılmaz olan ekipmanlarda meydana gelen aşınmalar, zamanında önlem alınmaz ise ekipmanın yenilenmesi, üretim hatlarının duruşları sonucunda yüksek maliyetlere neden olabilir. Aşınma türlerine özel olarak geliştirdiğimiz tamir-bakım ürünleri ile bu risklerin kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Devamını Oku

Otomotiv & Ulaşım Sektörü

Üretim süreçlerinde sektörün ihtiyaç duyduğu, çalışma esnasındaki dinamik zorlanmalara karşı hassas ve emniyetli kaynaklı bağlantılar için gerekli olan kaynak sarf malzemeleri ve ekipmanları ile otomotiv, demiryolu, treyler sektörlerine etkin çözümler sunuyoruz.

Devamını Oku

Eğitim Sektörü

Gedik markası için eğitimin, sadece istisnai mühendisler yetiştirmek için değil, aynı zamanda eğitim eşitliği yaratmak için de çok önemli bir faaliyet olduğu kanaatindeyiz. Gedik Üniversitemiz sadece Türkiye'deki öğrenciler için değil, dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrenciler için de ideal bir kuruluştur.

Eğitim, öğrencileri bilgi, teknoloji uygulamaları ve işletme yönetimi ile geleceğe hazırlar. Kaynak mühendislerimiz her zaman güncel teknolojik gelişmeleri takip eder ve müşterilerimizin sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için yenilikçi çözümler yaratır.

Devamını Oku