Hakkımızda - Gedik

Biz Kimiz

"Vizyon, Çeviklik, Sürdürülebilirlik, İnovasyon - Büyümemizin Zaman Çizelgesi"dir!

60 yılı aşkın süredir mühendislerimiz, çalışanlarımız, araştırmacılarımız, dinamik dünyamızda Gedik markasının küreselleşmesini güçlendirmek, çeşitli imalat sektörlerinde fark yaratmak ve dünyaya fayda ve değer sağlamak için çalışıyorlar.

Köklerimiz, kurucumuz “Halil Kaya Gedik”in olağanüstü vizyonu ve konumu gereği kıtalar arasında köprü olması hem de “dünyanın merkezi” olarak anılan Türkiye'de atılmıştır. Bu konumumuz, tüm kıtalarda 100'den fazla ülkeye ulaşmamıza ve büyümeye devam etmemize rehberlik etti.

Ayrıca ufuklarımızı genişletmek amacıyla Hollanda, Sırbistan, Azerbaycan, BAE ve Hindistan gibi ülkelerde Gedik lokasyonları kurduk ve 2025 planlarımızda bu listeye yeni pazarlar eklemeye devam ediyoruz.

Yıllar içinde kaynak mühendisliği, vana imalatı ve ileri döküm teknolojilerinin yanı sıra Gedik Eğitim Vakfı çatısı altında Gedik Test Merkezi, Gedik Üniversitesi gibi eğitim kurumlarını da içeren benzersiz bir yapı geliştirdik. Bu bağlayıcı yapı sayesinde daha da büyümeyi ve ortaklarımıza etkili çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Yol haritamızın önemli bir bölümü eğitime odaklanmıştır ve en iyi beyinleri yetiştirmek için çalışıyoruz. Bu sebeple sürekli eğitim en önemli başarı kriterimiz, çünkü eğitim ve öğretimin dünyanın en büyük sorunlarını çözebileceğine inanıyoruz.

Gedik Sanat ile yaratıcılığımızı geliştiriyor, sanatın birleştiren ve iyileştiren gücüne olan inancımızın altını çiziyoruz. Radyo Gedik ile çalışanlarımızın hayatın her alanında bilgi birikimlerini artırmalarına katkı sağlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörler için değerimiz kusursuz mühendislik, yenilikçi düşünce ve birbirine bağlı platformda güvenliğe odaklanmaktır. Bu da bizi Gedik olarak diğerlerinden daha farklı kılmaktadır.