Liderimizin Mesajı - Gedik

Liderimizin Mesajı

2023- Başarılarımızın 60. Yılı!

2023- Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılı!

Dünya tarihinde ilk kez, işyerinde beş nesil iş hayatında. Bu yeni çevre sürekli değişen bir ortamda sürdürülebilirliğe ve yenilikçi düşünceye uyarlamak için de çok güçlü. Çok kuşaklı iş gücünün organizasyonlarımızın büyümesi ve uzun vadeli başarısı için kritik öneme sahip olduğuna inanıyoruz.

Üç yıllık stratejik yol haritamız için, 60 yılımızın, Halil Kaya Gedik'in etkin vizyonunun üzerine inşa edildiğini ve sürekli eğitimin coşkusunu da bizlere aktardığını bilerek geleceğe gururla bakıyoruz. Gedik Üniversitesi de öğrencilerin kariyer seçimlerinde umutlarına güvenle ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş ülkemizin en değerli eğitim kuruluşlarından biridir.

Gedik Vakfı, yıllar boyunca binlerce öğrenciye kimsenin geride kalmamasını sağlamak için yardımcı olan örnek bir Gedik bölümüdür. Eğitimin gelecek için güçlü bir etken olduğuna inanıyoruz. İster Gedik Üniversitesi, ister Gedik Vakfı veya Kaynakçılar için mesleki eğitimler olsun, eğitim kuruluşlarımız iş hayatında en iyisi olma fırsatını sunuyorlar.

Gedik ismi insan hayatına olumlu dokunuşlara devam ediyor.

Bölümlerimizin bu bağlantılılığı, üretim dünyasında ve eğitimde fark yaratma vizyonumuzu ortaya koyarak gerçekten küresel bir marka olma yolunda ilerlememize yardımcı oluyor. İnsan hayatına olan saygımız, güvenliği riske atmamak için teknolojiler geliştirmek ve eğitimi mükemmelleştirmek için yaratıcılığımızın temelidir.

Dünya bizi bekliyor! Sürekli bir eğitim ortamında tüm değerlerimiz ile hız alıyoruz!

"Mühendislik" bizim gücümüzdür.
Vakfımız ilham kaynağımızdır,
60. Yıl Dönümümüz Gururumuzdur!
Başarı dolu harika bir yıl dileriz!

Hülya GEDİK